Všestranné a štýlové nákladné vozidlo

DAF CF je vhodný na regionálnu, vnútroštátnu aj medzinárodnú prepravu, na hladké cesty aj do drsného terénu. Vozidlá DAF CF sú skrátka pripravené na všetko. Sú k dispozícii vo verzii ťahača alebo dvoj-, troj- či štvornápravovej konfigurácie s pevným podvozkom. Toto multifunkčné nákladné vozidlo stavané na zvládanie intenzívneho používania podáva vrcholové výkony pri využívaní na akýkoľvek účel – od veľkokapacitnej alebo cisternovej prepravy cez náročné úlohy v stavebnom priemysle či zber odpadu až po bežnú distribúciu.

  • Najnižšia spotreba paliva v odvetví Najnižšia spotreba paliva v odvetví
  • Vysoké užitočné zaťaženie Vysoké užitočné zaťaženie
  • Prvotriedne možnosti úpravy karosérie Stvorený pre výrobcov nadstavieb
  • DAF Connect - systém pre správu vozového parku DAF Connect - systém pre správu vozového parku

DAF Transport Efficiency prináša Pure Excellence

DAF CF dosahuje najlepšiu spotrebu paliva v odvetví. Vyšší krútiaci moment pri nižších otáčkach v kombinácii s optimalizovanými hnacími sústavami, vysoko efektívne zadné nápravy, výkonná elektronikou a vylepšenia aerodynamiky prinášajú sníženie spotreby paliva až o 7 % na dlhé vzdialenosti. Úspory, ktoré prispievajú k maximalizácii vášho zisku.


 

7

% nižšia spotreba paliva

Additional payload

100

kg dodatočné užitočné
zaťaženie

 
Ďalšie informácie

Vyššie užitočné zaťaženie


DAF CF je ľahký, takže znesie vysoke užitočné zaťaženie a pomôže vám tak dosahovať vyššiu ziskovosť. Vysoko účinný, no napriek tomu maximálne kompaktný systém pre znižvanie emisií výfukových plynov (EAS) šetrí 50 kg hmotnosti. Prepracované motory a optimalizácie podvozka prispievajú k ďalšiemu zníženiu hmotnosti. V závislosti od konfigurácie náprav dokážu tieto vylepšenia znížiť hmotnosť vozidla až o 250 kg. A to je dôležité najmä v aplikáciách, kedy sa počítá každý kilogram.

Maximálna dostupnosť vozidla


DAF CF je povestný svojou vysokou spoľahlivosťou. daka novej elektroinštalácii a elektronickým systémom, kedy všetka kabeláž a zapojenie boli zjednodušené, dosahuje DAF CF vysokej spoľahlivosti a vynikajúcej flexibility. Oceníte to napríklad v prípade montáže prídavných zariadení. Výsledkom je maximálna dostupnosť vozidla a minimálne prevádzkové náklady.


 

Objavte model DAF CF

 

DAF CF v detaile

Generic placeholder image

Štýlový exteriér

Vďaka svojim dizajnovým prvkom je model DAF XF najatraktívnejšie nákladné vozidlo na cestách. Prispievajú aj k vynikajúcej aerodynamike, vďaka čomu sa zvyšuje efektívnosť prepravy.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Atraktívny interiér

Model DAF XF stavia na vynikajúcich štandardoch v oblasti komfortu vodiča, ktorými sú nákladné vozidlá DAF známe po celom svete.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Hnacia sústava

Najvyššia palivová efektívnosť v odvetví je výsledkom dokonale integrovanej hnacej sústavy, ktorá využíva najlepšie motory, prevodovky a zadné nápravy vo svojej triede.

Ďalšie informácie

Generic placeholder image

Ideálny základ pre akúkoľvek nadstavbu

Čistá dokonalosť sa prenáša aj do dômyselne navrhnutého podvozka. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, je silný, stabilný a ľahký. Navyše obsahuje prvky na šetrenie priestoru, ktoré potešia výrobcov karosérií.

Ďalšie informácie