Asistenčná služba - DAF ITS

V prípade poruchy či inej neočakávanej udalosti sa môžete naplno spoľahnúť na diaľničnú asistenčnú službu DAF International Truck Service (ITS)


Medzinárodná diaľničná asistenčná služba

Na začiatku 70-tych rokov bol DAF prvým výrobcom nákladných automobilov, ktorý predstavil medzinárodnú diaľničnú asistenčnú službu pre vodičov v núdzi ITS.

ITS si udržuje vedúcu pozíciu v odvetví nákladných automobilov a je považovaná za jednu z najoceňovanejších a najprofesionálnejších asistenčných služieb.

Nešťastný vodič, ktorý sa dostal do nepríjemnej situácie so svojím vozidlom, môže počítať s rýchlou pomocou od organizácie DAF. Ktokoľvek, kto zavolá na telefónne číslo ITS (+31 40 214 3000), bude prepojený na jedného z osemnástich operátorov, z ktorých každý ovláda minimálne 4 cudzie jazyky.

Celkovo je personál ITS schopný komunikovať s vodičmi v 15-tich svetových jazykoch.

Moderné počítačové vybavenie zaisťuje, že takmer okamžite sa určí, ktorý servis DAFu je situovaný najbližšie k nepojazdnému vozidlu. Rýchla následná reakcia bola vždy veľkou silou ITS. Čím skôr je nákladné vozidlo späť v prevádzke, tým lepšie. Táto výpomoc na neobmedzuje len na samotné vozidlá. Asistenčná služba sa tiež vzťahuje na prípojné vozidlá, nadstavby a aj samotných vodičov.

Po prijatí hovoru ITS kontaktujte najbližšieho dealera a servis, ktorý poskytuje svoje služby a taktiež dealera, ktorý sa stará o bežnú údržbu zmieneného vozidla. U neho operátor zaistí platobné záruky- vodič si nemusí robiť starosti s finančným vysporiadaním. ITS má prístup do rozsiahlej a široko rozšírenej servisnej siete v Európe. Až v 31 krajinách sa môže majiteľ a vodič DAFu spoľahnúť na rýchlu pomoc v prípade zlyhania vozidla alebo jeho nehody.

Kontakt na ITS:

Pre pomoc na území SR volajte: +421 945 445 555

Pre pomoc v zahraničí volajte: +31 40 214 3000