Originálne diely PACCAR


Kompletný sortiment dielcov určených pre váš motor PACCAR. Tieto dielce sú navrhnuté a vyrábané s ohľadom na plnenie najvyšších štandardov, ktoré môže motor značky PACCAR ponúknuť.

Mohli ste si všimnúť, že motor vo vašom vozidle DAF nesie názov PACCAR. Komponenty vášho motora tiež vyrába spoločnosť PACCAR. Doteraz sa dodávali len v balení originálnych dielcov DAF. To sa však zmenilo. Všetky originálne dielce pre motory PACCAR sa odteraz budú nazývať originálne dielce PACCAR. Samotné dielce sa však v žiadnom ohľade nezmenili. Naďalej budete dostávať rovnako kvalitné dielce, ako tie, ktoré poznáte. Takže odteraz, keď budete vidieť nový diel v modrom balení označenom logom originálnych dielcov PACCAR, budete vedieť, že ste v bezpečných rukách.


Výkon


Kompletný sortiment dielcov určených pre váš motor PACCAR. Tieto dielce sú navrhnuté a vyrábané s ohľadom na plnenie najvyšších štandardov, ktoré môže motor značky PACCAR ponúknuť.

Hospodárnosť

Originálny diel PACCAR prispieva aj k prvotriednej hospodárnosti s palivom. Vstrekovanie paliva s technológiou SMART sa používa na dosahovanie vysokého tlaku pri vstrekovaní v kombinácii s precíznym časovaním vstrekovania a viacbodovým vstrekovaním. Výsledkom je optimálny proces vznietenia s výnimočne nízkou spotrebou paliva.

Životné prostredie Motory PACCAR využívajú technológiu SCR na plnenie požiadaviek normy emisií výfukových plynov Euro 4 alebo Euro 5. Pamätajte, že originálne dielce PACCAR spĺňajú ešte prísnejšie štandardy ochrany životného prostredia.


Súvisiace informácie

Karta MAX

Maxcard

Karta MAX je bezplatná a ponúka vám úžasné množstvo výhod. Zaregistrujte sa teraz a požiadajte o svoju osobnú kartu MAX.

Kartu MAX Prihlásiť...

Ponuky

PACCAR-Parts-banner-sales-action

Prejdite na MAX leták pre najnovšie ponuky.

MAX leták

Kontaktujte svojho DAF predajcu

Chcete vedieť viac? Pre DAF predajcov bude potešením Vám oznámiť všetko, čo chcete vedieť o produktoch a službách spoločnosti DAF. 

Prejsť na kontaktný formulár

Zdieľať túto stránku

Pozývame vás k zdieľaniu našej stránky