Znížte svoje náklady výhodami MAXKARTY


Nemusíte sa k ničomu zaväzovať, nie ste viazaný limitom minimálneho odberu náhradných dielov


ČO JE MAXKARTA

maxkartaMAXKARTA je program vyvinutý presne na mieru dopravných spoločností. Vznikol za jediným účelom: systematicky znižovať náklady dopravcov a to tým, že využívate iba autorizované náhradné diely najvyššej kvality, avšak vďaka zľavám a bonusom platíte oveľa menej.

MAXKARTA funguje veľmi jednoducho. Nemusíte sa k ničomu zaväzovať, nie ste viazaný limitom minimálneho odberu náhradných dielov, alebo obratu, aby ste získali nárok na cenové zvýhodnenie.

Stačí sa jednoducho zaregistrovať a aktivovať si svoju MAXKARTU. Potom je už iba na Vás, čo si vyberiete zo špeciálnej ponuky originálnych dielov DAF a TRP. Náhradné diely TRP sú určené pre všetky svetové značky nákladných vozidiel, ale tiež pre všetky typy návesov a prívesov. Zahŕňa takisto širokú ponuku doplnkov pre vodičov. Ale to ešte stále nie je všetko. V produktovej rade TRP nájdete tiež spotrebný materiál nevyhnutný k bezchybnej prevádzke Vašej dielne. TRP tvorí najrozsiahlejší produktový rad na trhu, tu skutočne nájdete všetko pod jednou strechou.

MAXKARTA Vám život a každodenný stres v mnohom zjednoduší, hlavne Vám však poskytne zľavy, s ktorými sa rozhodne oplatí počítať.

KOMU JE KARTA URČENÁ

MAXKARTA je určená tomu, kto hľadá rozumnú cestu, ako ušetriť a neochudobniť svoj vozový park.

Je určená nielen majiteľom dopravných spoločností, ale tiež vedúcim vozových parkov,  vedúcim servisov, a takisto aj vodičom. MAXKARTA prináša benefity úplne pre všetkých.

Prostredníctvom MAXKARTY totiž neobdržíte len ponuky náhradných dielov, ale tiež ponuky na zľavy pre servisné práce a exkluzívne privilégiá.

Diely

 • Špeciálne zľavy podľa aktuálnych ponúk
 • Každý mesiac nové akcie šité na mieru dopravcov
 • Budete prvý, kto bude informovaný o špeciálnych ponukách

Servis

 • Zľavy na prácu podľa aktuálnych ponúk
 • Tipy a rady na obmedzenie výdavkov za údržbu
 • Informácie o službe International Truck Service (ITS) pri poruchách v zahraničí

Privilégiá

  • Brožúrka s kupónmi  na nákup vybraných produktov v hodnote až 1.000 €
  • Doplnky pre vodičov zo širokej ponuky DAF a TRP
  • Na vyžiadanie budete dostávať časopis DAF v akcii

AKO A KDE MAXKARTU ZÍSKAŤ

Stačí kliknúť na prihlasovací formulár a vyplniť údaje potrebné pre registráciu. Do e-mailovej schránky, ktorú zadáte, vám príde potvrdzovací e-mail. Keď kliknete na spodný link v zobrazenom texte, aktivujete tým svoju MAXKARTU. Od tejto chvíle môžete využívať všetky jej výhody.

Do dvoch týždňov Vám na Vašu adresu príde MAXKARTA spolu s brožúrkou obsahujúcou kupóny na zľavu v hodnote € 1.000

Táto karta výhod je bezplatná, neukladá Vám žiadne povinnosti a zostáva len na Vás, v akom rozsahu ju budete využívať.

MAXKARTU si takisto môžete registrovať aj v našej prijímacej kancelárii; vo firme SPEDOX s r.o. , kde Vám s registráciou a aktiváciou karty radi pomôžeme.